Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-06-12T02:24:36+00:00

Tarım bizim işimizin belkemiğidir ve çiftçiler varoluş nedenimizdir.
Taahhüdümüz, zararli otlari ve böcekleri kontrol etmek için bitki koruma ürünlerinin yani sira verimliligi azami seviyeye çikarmak için en iyi tohumlari sunarak çiftçilerin ihtiyaçlarini karsilamaktir.

Türkiye ve Orta Dogu’daki hizli nüfus artisi egilimi çok ihtiyaç duyulan güvenligin yani sira gida sürdürülebilirligini gerekli kilmaktadir.

Sehirlesme ve çöllesme nedeniyle sürekli tarimsal alan kaybi, küresel isinma ve su kaynaklarinin yanlis yönetimi sonucu yagis oraninin asiri azalmasi ile birlesince bu hedeflere ulasmak her zamankinden daha büyük bir zorluk teskil etmektedir.

Bütün bu nedenler bizi, en az çevresel etki ve dogal kaynaklarin asgari kullanimi ile ürünü arttirmak için gübre, tohum ve kimyasal maddelerdeki en iyi teknolojiyi bir araya getirmeye itiyor.

Bugün sirket olarak tarimsal sürdürülebilirlige güçlü bir sekilde inaniyoruz ve daha iyi gida, beslenme ve daha yesil bir gelecek ve milyonlarca insan için açlik tehlikesini azaltmak için endüstri liderlerinden tek tek çiftçilere kadar tüm pazar ile yorulmaksizin çalisacagiz.

Gelismis tarim ve gida güvenligi

Müsterilerimize en iyi Mahsul Koruma Ürünlerini, Yüksek Verimli tohum çesitlerini ve en iyi hizmeti sunmak