Yöneticiden Mesajlar

//Yöneticiden Mesajlar
Yöneticiden Mesajlar 2018-03-05T16:04:24+00:00

Dünyanın çeşitli yerlerinde farklı görevlerde bulunarak ve tarım işinde oldukça fazla tecrübe kazanarak 1991 yılından itibaren 21 yıl Monsanto Şirketi ile çalıştım.

2010 yazında Monsanto şirketinden ayrılarak Türkiye’de ve Orta Doğu’da Mahsul Koruma Ürünlerinin tek yetkili dağıtımcılığını yapmak ve Türk çiftçilerimizin ürününü ve verimliliğini arttırmak için en yüksek kalitedeki tohumları çiftçilerimize sunmak amacıyla Monsanto ortaklığında RAYAL’i kurdum.

L'Emir Ayoubi

Şirketimizin ve çalışanlarımızın bağlılığı en iyi mahsul koruma ürünü seçeneklerini ve yüksek kalitedeki tohumları sunarak müsterilerimize katma değer sağlayacaktır.

Rayal Tarım Monsanto’nun (Roundup Star, Roundup Max, Guardian, Monitor) mahsul koruma ürünlerinin tek yetkili dağıtımcılığını yapmaktadır ve Türk çiftçilerine ürün, yağ miktarı ve kalitesi ve başlıca böceklere ve hastalıklara karşı dayanıklılık bakımından çok sayıda katma deger saglayacak olan farklı mahsul büyüme alanları için en iyi hibrid tohum karışımını seçmek amacıyla ülkedeki farklı yerlerde mısır ve ayçiçeği hibrid tohumları üzerinde çok sayıda tohum denemesi gerçekleştirmiştir.

 

L’Emir Ayoubi