Tarım bizim işimizin belkemiğidir ve çiftçiler varoluş nedenimizdir.
Taahhüdümüz, zararlı otları ve böcekleri kontrol etmek için bitki koruma ürünlerinin yanı sıra verimliliği azami seviyeye çıkarmak için en iyi tohumları sunarak çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Türkiye ve Orta Doğu’daki hızlı nüfus artışı eğilimi çok ihtiyaç duyulan güvenliğin yani sıra gıda sürdürülebilirliğini gerekli kılmaktadır.

Şehirlesme ve çölleşme nedeniyle sürekli tarımsal alan kaybı, küresel ısınma ve su kaynaklarının yanlış yönetimi sonucu yağış oranının aşırı azalması ile birleşince bu hedeflere ulaşmak her zamankinden daha büyük bir zorluk teşkil etmektedir.

Bütün bu nedenler bizi, en az çevresel etki ve doğal kaynakların asgari kullanımı ile ürünü arttırmak için gübre, tohum ve kimyasal maddelerdeki en iyi teknolojiyi bir araya getirmeye itiyor.

Bugün şirket olarak tarımsal sürdürülebilirliğe güçlü bir şekilde inanıyoruz ve daha iyi gıda, beslenme ve daha yeşil bir gelecek ve milyonlarca insan için açlık tehlikesini azaltmak için endüstri liderlerinden tek tek çiftçilere kadar tüm pazar ile yorulmaksızın çalışacağız.

Gelişmiş tarım ve gıda güvenliği

Müşterilerimize en iyi Mahsul Koruma Ürünlerini, Yüksek Verimli tohum çeşitlerini ve en iyi hizmeti sunmak